Prisidėk prie Lietuvos mažojo futbolo plėtojimo!

Stiprūs esame tada, kai bendradarbiaujame ir džiaugiamės rezultatais kartu. Sportcosmetic.eu -  tai projektas, sukurtas palaikyti Lietuvos mažąjį  futbolą. Pagrindinis tikslas - sistemingai skatinti pozityvius visuomenės narius prisidėti prie šio sporto atstovų pergalių bei plėtros proceso. Sukūrėme  šį projektą kaip mažojo futbolo gerbėjų klubą, o jame kiekvieno indėlis yra svarbus galutiniam rezultatui pasiekti.

Kas tai ir kaip tai veikia?

Mes, Lietuvos mažojo futbolo asociacijanorime dalyvauti ir garsinti mūsų šalies vardą tarptautinėje arenoje, skleisti žinią apie šią futbolo atšaką Lietuvoje, ir tam reikia finansavimo. Tačiau niurzgėti ir maldauti pinigų – ne mūsų būdui. Nusprendėme  mainais už finansinę paramą pasiūlyti kosmetikos priemonių, skirtų Lietuvos mažajam futbolui vystyti. Tačiau tai dar ne viskas! Ištikimiausi gerbėjų klubo nariai gaus privilegijas: informaciją apie mažojo futbolo naujienas, kvietimus į renginius, galimybę kartu su asociacijos rinktine vykti į Europos arba Pasaulio čempionatus. Laukia nuotykiai!

Hmm... O kas ten per kosmetika?

Pasirinkome visų naudojamas priemones – plaukų šampūną ir dušo gelį, nes galvojame apie mažąjį futbolą kaip apie komandinį sportą, kur visi veikia išvien. Rinkdamiesi kosmetikos gamintoją pasitikėjome profesionaliais dermatologais-trichologais ir technologais iš aukštos kokybės standartus atitinkančios laboratorijos Europoje. Siūlome natūralų ir efektyviai veikiantį plaukų šampūną bei dušo gelį aktyviems ir sportiškiems žmonėms – tokiems kaip Tu. 

Mūsų išskirtinumas 

Įprasta prekių tiekimo grandinė atrodo taip:

  • Gamintojas prekę parduota distributoriui
  • Distributorius parduoda didmenininkui
  • Didmenininkas parduoda mažmenininkui
  • Mažmenininkas parduoda Jums.

Įvertinus tai, jau nestebina, kad natūralūs ir kokybiški produktai kainuoja labai brangiai. O kaip dėl pigių produktų kokybės?  Mes siūlome viso to išvengti! Apeidami visus tarpininkus ir parduodami prekes tiesiai Jums, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės kosmetiką už žemiausią kainą!

Kaip prisijungti prie mūsų?

Tapti gerbėjų klubo nariu paprasta – tereikia užsisakyti sau, savo šeimos nariams ar draugams natūralių sportinės kosmetikos priemonių skirtų Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatui. Plaukų šampūno ir dušo gelio gali įsigyti šiame internetiniame puslapyje – nuo stipresnio pergalės ir atradimų pojūčio Tave ir Lietuvos mažojo futbolo bendruomenę skiria vos keli mygtuko paspaudimai! 

Apie plaukų šampūną

Kasdieniam naudojimui skirtas gaivaus kvapo natūralus plaukų šampūnas saugo, stiprina ir drėkina plaukus. Sudėtyje esantys natūralūs ekstraktai nedirgina galvos odos, nekenkia plaukams, mažina odos riebalavimąsi. Sudėtyje yra 12 aktyvių augalinių ekstraktų, kurie stiprina plaukus ir skatina jų augimą. Inovatyvi patentuota Pentavitin® technologija išlaiko optimalų drėgmės lygį odoje ir plaukuose, nedirgina, o plaukai po naudojimo nesielektrina.

Natūralūs ekstraktai, naudojami plaukų šampūne, praturtinti mikroelementais, mineralais ir plaukų stiprinimo elementais: baltažiedės notrelės (Lamium album), vaistinio šalavijo lapų (Salvia officinalis), kvapiojo rozmarino lapų (Rosmarinus officinalis), didžiosios nasturtės (Tropaeolum majus), didžiosios varnalėšos (Arctium lappa), vaistinės ramunės ekstraktais (Chamomilla recutita). Augaliniuose ekstraktuose esantys eteriniai aliejai, organinės rūgštys teigiamai veikia plaukus ir galvos odą.

Dermatologų/trichologų ir technologų sukurtas plaukų šampūnas turi priešuždegiminį, tonizuojantį poveikį. Šias   savybes suteikia paprastojo rėžiuko (Nasturtium officinale), citrinos žievelės, vaistinės medetkos (Calendula officinalis), vaistinės ramunės gėlių ekstraktai (Chamomilla recutita matricaria), arbatmedžio aliejus, kalio druska ir jodas. Teigiamą poveikį galvos odai turi sudėtyje esantys vitaminai С, В1, В2 ir Е.

Produktas, kurį sudaro 99% natūralių ingredientų, pagamintas Europos Sąjungoje (ES). Šampūnas atitinka griežtas ES kokybės bei higienos normas. Galiojimo laikas 2 metai.


Noriu į gerbėjų klubą!plaukų šampūnas su arbatmedžio aliejumiApie dušo gelį

Gaivaus kvapo drėkinantis dušo gelis nuplaus aktyvios dienos rūpesčius ir atgaivins. Natūralūs ingredientai saugo odą nuo mikrobų, grybelio ir nemalonaus kvapo. Arbatmedžio aliejus sukurtame gelyje drėkina odą, padeda mažinti prakaitavimą. Natūralus dušo gelis valo poras, neleidžia susidaryti uždegimams.

Subalansuotas alavijo ekstrakto (Aloe barbadensis) ir pantenolio derinys puikiai drėkina odą, nekemša porų. Alavijas ramina ir mažina odos uždegimą, niežėjimą, bėrimą.

Saugi formulė minkština odą ir užtikrina ilgalaikį, intensyvų drėkinimą. Arbatmedžio aromatas suteiks energijos ir gaivos pojūtį visai nuotykių kupinai dienai.

Produktas, kurį sudaro 99 % natūralių ingredientų, pagamintas Europos Sąjungoje (ES). Dušo gelis atitinka griežtas ES kokybės bei higienos normas. Galiojimo laikas 2 metai.


Noriu į gerbėjų klubą!

dušo gelis su arbatmedžio aliejumi

  

0

 .