Verslo organizacijoms

Ką dovanosite savo darbuotojams, partneriams ar lojaliems klientams? Tik nesakykite, kad puodelius ar knygas kaip ir praėjusiais metais. Siūlome originalią dovaną, kuri nudžiugins gavėjus, Jūsų įmonę, o tuo pačiu ir mus, sportcosmetic.eu projekto vystytojus. Jei esate verslo atstovas – užsakykite personalizuotas kosmetikos priemones savo darbuotojams svarbaus projekto pabaigos ar švenčių proga. Atsakingai profesionalių specialistų pagamintų plaukų  šampūno ir dušo gelio etiketės atrodys taip, kaip norite Jūs. Jei norite savo įmonės logotipo – be problemų, jei šmaikštaus užrašo su Mike Pūkuotuku – pavyks ir tai.

Drauge su profesionaliais dermatologais-trichologais ir technologais sukūrėme puikius, 99% natūralių ingredientų, malonaus kvapo, kasdieninio naudojimo plaukų šampūną bei dušo gelį. Tačiau jie skirti ne tik smagiems vonios malonumams. Kiekvienas Jūsų įsigytas buteliukas prisideda prie Lietuvos mažojo futbolo ateities – azartas ir pergalės džiaugsmas dar niekada nebuvo taip arti!

Rašykite mums [email protected], kad galėtume sukurti Jūsų svajonių dovaną!

Miestams

Kokius įspūdžius iš Jūsų miesto išsiveža užsienio delegacijų atstovai, sportininkai ar paprasti turistai? Nuostabius, gražius, tikriausiai. Sustiprinkite juos dar labiau! Privačios miesto etiketės kosmetika su Jūsų miesto logotipu ar simboliu - puikus sprendimas kiekvienai savivaldybei, Jūsų mieste veiklą vykdančiam apgyvendinimo, turizmo ar maitinimo verslui. Ir tai ne bet kokia kosmetika, tačiau drauge su profesionalių dermatologų-trichologų ir technologų komanda sukurti puikūs, 99% natūralių ingredientų, malonaus kvapo, kasdieninio naudojimo plaukų šampūnas bei dušo gelis.

Kasrytinis prisiminimas apie puikiai praėjusią viešnagę Jūsų mieste? Nieko nelaukite ir rašykite mums [email protected]!

0

 .