Kurkite komandos privačios etiketės kosmetikos liniją

Sportcosmetic.eu –  tai tarptautinis sporto kosmetikos projektas, sukurtas Lietuvos mažojo futbolo asociacijos, kurio pagalba siekiama prisidėti prie mažojo futbolo populiarinimo, augimo ir vystymo Lietuvoje. Tai daug daugiau nei tik projektas mažajam futbolui finansuoti. Taip buriama ištisa mažojo futbolo bendruomenė, kuri palaikys asociacijos rinktinę svarbiausiose Europos ir Pasaulio mažojo futbolo čempionatuose.     Plačiau apie projektą    

Prie Sportcosmetic.eu projekto kviečiame prisijungti ir kitas sporto organizacijas bei bendradarbiauti. Tikime kad šis projektas suteiks ilgalaikės naudos visoms pusėms - ir Jūsų komandos gerbėjams, ir Jūsų komandai, ir mažajam futbolui. 

Įvairūs tyrimai rodo, kad sportu besidomintys žmonės pirmenybę teikia produktams, pažymėtiems mylimos komandos simbolika. O viena iš tokio pasirinkimo priežasčių yra žinojimas, kad tam tikra dalis už prekę sumokėtos sumos papildys palaikomos komandos biudžetą.

Todėl siūlome Jums tai, ko dar nesiūlė niekas kitas – aukščiausios kokybės kosmetikos produktų, su unikalia jūsų komandos etikete. Plačiau apie bendradarbiavimą


sporto suvenyrai profesionali kosmetikaKokia tai kosmetika?

profesionali sporto kosmetika

Tai aukščiausios kokybės šampūnas ir dušo gelis, sukurti bendradarbiaujant su profesionaliais dermatologais-trichologais ir technologais, dirbančiais aukštus kokybės standartus atitinkančioje laboratorijoje Europoje. Šie produktai – 100% natūralios sudėties ir gali būti naudojami kasdien.

Kiekviena šių asmeninės higienos priemonių – universali, pasižyminti maloniu kvapu ir subalansuotomis veikliosiomis savybėmis, atitiksiančiomis kiekvieno poreikius bei lūkesčius tiek ryto, tiek vakaro higienos procedūroms. Tai kosmetika aktyviems ir sportiškiems žmonėms, judantiems pirmyn energingai – tokiems kaip Jūsų sporto komandos gerbėjai. 

Plačiau apie kosmetiką


Atstovaujate įmonę? O gal ieškote originalios dovanos?

Giftcosmetic.com kitas mūsų projektas, kuris pasiūlys Jums dar daugiau galimybių nustebinti tarptautinius verslo partnerius.

Čia taip pat rasite dovanų rinkinius, kurie nustebins Jūsų artimuosius ar draugus, keliaujant jų aplankyti į kitas šalis. Kosmetikos rinkiniuose esančios priemonės supilstytos į buteliukus po 50 ir 100 ml, todėl yra itin patogios norintiems jas transportuoti kompaktiškai, neužimant daug vietos kelioninėje kuprinėje ar rankinėje. Dėl šio patogaus išpilstymo, priemonės gali būti gabenamos ir rankiniame lėktuvo bagaže, skysčių maišeliuose.


verslo dovanos - Giftcosmetic.com

Pirmasis Sportcosmetic.eu įgyvendintas projektas - natūralios sportinės kosmetikos priemonės, skirtos Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatui! Plaukų šampūną ir dušo gelį puikiai įvertino ir Lietuvos mažojo futbolo bendruomenė. 

Išbandyti šias puikias priemones galite ir Jūs – dabar dar ir su ypatinga nuolaida, tereikia užsisakyti sau, savo šeimos nariams ar draugams natūralių sportinės kosmetikos priemonių skirtų Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatui. Plaukų šampūno ir dušo gelio gali įsigyti šiame internetiniame puslapyje – nuo stipresnio pergalės ir atradimų pojūčio Tave ir Lietuvos mažojo futbolo bendruomenę skiria vos keli mygtuko paspaudimai! 

IŠPARDUODAME LIKUČIUS SU 50% NUOLAIDA, O RINKINĮ PRISTATYSIME NEMOKAMAI!

Šampūnas

šampūnas natūrali sportinė kosmetikos priemonė sporto komandoms


                         Įsigyti 

Dušo gelis

dušo gelis natūrali sportinė kosmetikos priemonė sporto komandoms
                        Įsigyti  

Rinkinys

sportinė kosmetika sporto komandoms
                           Įsigyti   


Apie mažąjį futbolą

Mažojo futbolo istorija Lietuvoje prasidėjo 2013 metais Vilniuje, įkūrus "Mini futbolo lygą". Per septynis sezonus Lyga tapo viena didžiausių mažojo futbolo lygų Lietuvoje, vienijanti daugiau negu 20 komandų ir daugiau negu 400 žaidėjų. Be čempionato varžybų, kiekvieną sezoną žaidžiamos Super taurės ir taurės rungtynės. 

Kontaktinė informacija

Lietuvos mažojo futbolo asociacija

Įmonės kodas: 303340947

Adresas: Architektų g. 105-40, Vilnius

El.p. [email protected]


Bendraukime0

 .