Kurkite komandos privačios etiketės kosmetikos liniją

Sportcosmetic.eu –  tai tarptautinis sporto kosmetikos projektas, sukurtas Lietuvos mažojo futbolo asociacijos, kurio pagalba siekiama prisidėti prie mažojo futbolo populiarinimo, augimo ir vystymo Lietuvoje. Tai daug daugiau nei tik projektas mažajam futbolui finansuoti. Taip buriama ištisa mažojo futbolo bendruomenė, kuri palaikys asociacijos rinktinę svarbiausiose Europos ir Pasaulio mažojo futbolo čempionatuose.     Plačiau apie projektą    

Prie Sportcosmetic.eu projekto kviečiame prisijungti ir kitas sporto organizacijas bei bendradarbiauti. Tikime kad šis projektas suteiks ilgalaikės naudos visoms pusėms - ir Jūsų komandos gerbėjams, ir Jūsų komandai, ir mažajam futbolui. 

Įvairūs tyrimai rodo, kad sportu besidomintys žmonės pirmenybę teikia produktams, pažymėtiems mylimos komandos simbolika. O viena iš tokio pasirinkimo priežasčių yra žinojimas, kad tam tikra dalis už prekę sumokėtos sumos papildys palaikomos komandos biudžetą.

Todėl siūlome Jums tai, ko dar nesiūlė niekas kitas – aukščiausios kokybės kosmetikos produktų, su unikalia jūsų komandos etikete. Plačiau apie bendradarbiavimą


sporto suvenyrai profesionali kosmetikaKokia tai kosmetika?

profesionali sporto kosmetika

Tai aukščiausios kokybės šampūnas ir dušo gelis, sukurti bendradarbiaujant su profesionaliais dermatologais-trichologais ir technologais, dirbančiais aukštus kokybės standartus atitinkančioje laboratorijoje Europoje. Šie produktai – 100% natūralios sudėties ir gali būti naudojami kasdien.

Kiekviena šių asmeninės higienos priemonių – universali, pasižyminti maloniu kvapu ir subalansuotomis veikliosiomis savybėmis, atitiksiančiomis kiekvieno poreikius bei lūkesčius tiek ryto, tiek vakaro higienos procedūroms. Tai kosmetika aktyviems ir sportiškiems žmonėms, judantiems pirmyn energingai – tokiems kaip Jūsų sporto komandos gerbėjai. 

Plačiau apie kosmetiką


Atstovaujate įmonę? O gal ieškote originalios dovanos?

Giftcosmetic.com kitas mūsų projektas, kuris pasiūlys Jums dar daugiau galimybių nustebinti tarptautinius verslo partnerius.

Čia taip pat rasite dovanų rinkinius, kurie nustebins Jūsų artimuosius ar draugus, keliaujant jų aplankyti į kitas šalis. Kosmetikos rinkiniuose esančios priemonės supilstytos į buteliukus po 50 ir 100 ml, todėl yra itin patogios norintiems jas transportuoti kompaktiškai, neužimant daug vietos kelioninėje kuprinėje ar rankinėje. Dėl šio patogaus išpilstymo, priemonės gali būti gabenamos ir rankiniame lėktuvo bagaže, skysčių maišeliuose.


verslo dovanos - Giftcosmetic.com

Pirmasis Sportcosmetic.eu įgyvendintas projektas - natūralios sportinės kosmetikos priemonės, skirtos Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatui! Plaukų šampūną ir dušo gelį puikiai įvertino ir Lietuvos mažojo futbolo bendruomenė. 

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad prie Sportcosmetic.eu prisijungė ir krepšinio klubas "Lietkabelis"

Plaukų šampūnas "Lietkabelis"

Dušo gelis "Lietkabelis"


Apie mažąjį futbolą

Mažojo futbolo istorija Lietuvoje prasidėjo 2013 metais Vilniuje, įkūrus "Mini futbolo lygą". Per septynis sezonus Lyga tapo viena didžiausių mažojo futbolo lygų Lietuvoje, vienijanti daugiau negu 20 komandų ir daugiau negu 400 žaidėjų. Be čempionato varžybų, kiekvieną sezoną žaidžiamos Super taurės ir taurės rungtynės. 

Kontaktinė informacija

MB "LMFA Trade"

Įmonės kodas: 305567107

Adresas: Architektų g. 105-40, Vilnius

El.p. [email protected]


Bendraukime