Apie projektą

Sportcosmetic.eu –  tai tarptautinis sporto kosmetikos projektas, sukurtas Lietuvos mažojo futbolo asociacijos, kurio pagalba siekiama prisidėti prie mažojo futbolo populiarinimo, augimo ir vystymo Lietuvoje. Tai daug daugiau negu tik projektas mažajam futbolui finansuoti. Taip buriama ištisa mažojo futbolo bendruomenė, kuri palaikys asociacijos rinktinę svarbiausiose Europos ir Pasaulio mažojo futbolo čempionatuose. 

Įsigijus šių aukštos kokybės produktų, dalis už prekę sumokėtos sumos bus skiriama mažojo futbolo asociacijos rinktinės biudžetui:  išvykoms į čempionatus, sportiniam inventoriui, treniruotėms ar kitoms reikmėms.

Kodėl šis projektas svarbus?

Mes, Lietuvos mažojo futbolo asociacija, dalyvaudami svarbiausiuose tarptautiniuose šios futbolo atšakos turnyruose, siekiame ne tik aukštų sportinių rezultatų, bet ir Lietuvos vardo garsinimo pasauliniu mastu.  Taip pat norime skleisti žinią apie šį sportą  bei prisidėti prie jo vystymo ir ateities galimybių.  O kad ateityje pergalių ir tokių fantastinių emocijų, kaip video dešinėje, būtų kuo daugiau itin svarbus tinkamas finansavimas.

Kviečiame prisijungti kitas sporto organizacijas

Norėdami atrasti kuo efektyvesnį būdą skatinti mažojo futbolo Lietuvoje augimą, sukūrėme unikalų natūralios kosmetikos projektą, prie kurio kviečiame prisijungti kitas sporto organizacijas bei bendradarbiauti. Tikime kad šis projektas suteiks ilgalaikės naudos visoms pusėms - ir Jūsų komandos gerbėjams, ir Jūsų komandai, ir mažajam futbolui.