Sportinė bei suvenyrinė atributika – nuo seno plačiai naudojama ir efektyviai pasaulyje veikianti sporto rinkodaros dalis. Kone kiekvienas sporto klubas ar komanda turi savo suvenyrinę produkciją: marškinėlius, šalikus, puodelius ar kt.  Tai leidžia sirgaliams pajausti stipresnį ryšį su savo mėgstamos sporto šakos atstovais, palaikyti juos ne tik emociškai, bet ir finansiškai.

Įvairūs tyrimai rodo, kad sportu besidomintys žmonės pirmenybę teikia produktams, pažymėtiems mylimos komandos simbolika. O tokio pasirinkimo viena iš priežasčių yra žinojimas, kad tam tikra dalis už prekę sumokėtos sumos papildys palaikomos komandos biudžetą.

Todėl siūlome Jums tai, ko dar nepasiūlė niekas kitas – aukščiausios kokybės kosmetikos produktus, su unikalia jūsų komandos etikete.   Praplėskite savo  asortimentą kosmetikos produkcija ir suteikite galimybę savo sirgaliams, norintiems su savo mylima komanda nesiskirti  nė minutei, prie jos palaikymo prisidėti naudojant natūralius kosmetikos produktus. O Jūsų komandos gerbėjai, kasdien naudodami jų mėgiamos sporto komandos vardo kosmetikos priemones, apie  būsimas pergales galvos kasdien,  ir ryte,  ir vakare.

Mes užtikriname optimalų šių produktų rinkinių kainos ir kokybės santykį! Neretai natūralūs ir kokybiški produktai pasižymi itin aukštomis kainomis, tuo tarpu pigesni produktai dažnai nuvilia savo sudėtinėmis savybėmis. Siekdami padėti to išvengti, apeidami visus tarpininkus (su kuriais bendradarbiaujant kaina natūraliai užauga), siūlome šiuos produktus įsigyti tiesiogiai iš mūsų ir už  žemiausią įmanomą kainą! 

Be to, kosmetikos rinka labai konkurencinga, kurioje netrūksta pasaulinio lygio korporacijų: L'Oréal SA, Unilever PLC, Shiseido Co. Ltd, Johnson & Johnson, The Procter & Gamble Company, Kao Corporation. Šie rinkos gigantai gamina masinei rinkai ir mažoms sporto organizacijoms užsisakyti nedidelį kiekį produkcijos yra praktiškai neįmanoma. 

Sportcosmetic.eu siūlo 100% natūralią aukščiausios kokybės kosmetiką ne tik už konkurencingą kainą, bet, kas svarbiausia, galimybę pagaminti nedidelį produkcijos kiekį. 

Darbų pavyzdžiai

Mes siūlome privačios etiketės kosmetikos liniją visoms sporto organizacijoms: nesvarbu Jūs krepšinio, ledo ritulio, futbolo ar rankinio komanda.

Teikiate sporto klubo paslaugas?

Įmonėms, teikiančioms sporto klubo  paslaugas sukursime individualią etiketę, greitai ir kokybiškai paruošime pageidaujamus mūsų siūlomos kosmetikos rinkinius, tiek, kiek jų reikės Jūsų klientams ar partneriams nudžiuginti bei nustebinti. Nuo šiol galite nesijaudinti dėl to, ką padovanosite savo lankytojams, kad ir kokia tai proga bebūtų – natūrali kosmetika, sukurta bendradarbiaujant su profesionaliais gamintojais, gali tapti kokybiška ir įsimintina dovana, priminsiančia apie Jūsų paslaugą ir auginsiančia lojalumą Jums kasdien. 

O mes, savo ruožtu, būsime dėkingi už reikšmingą palaikymą Lietuvos mažojo futbolo plėtojimui, kadangi užsisakydami šias priemones su būtent Jums sukurtomis etiketėmis, finansiškai prisidėsite ir prie mažojo futbolo populiarinimo Lietuvoje  bei jos pergalių tarptautinėse arenose!

Norite bendradarbiauti? Palikite žinutę ir mes su susisieksime.
0

 .